Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Alarmy Poznań

Firma Nietopiel to popularny dostawca rozwiązań z zakresu zabezpieczeń i automatyki obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Oferta firmy przeznaczona jest zarówno do małych i dużych podmiotów, jak i do osób prywatnych. W szczególności zaś do właścicieli nieruchomości oraz posiadaczy dużych hal oraz otwartych. 
Z rozwiązań dystrybuowanych przez Nietopiel w zakresie ochrony mienia korzysta  wiele przedsiębiorstw. W ofercie znaleźć można  zaawansowane technologicznie produkty takie, jak systemy monitoringu, urządzenia kontroli dostępu, alarmy Poznań Nietopiel, systemy sygnalizacji pożaru, instalacje teletechniczne, automatyka budynków, a także domofony i videodomofony.
Elektroniczne Systemy Zabezpieczeń Rafpol - Rafał Nietopiel funkcjonuje na rynku od 2002 roku. Prowadzi działalność na terenie całego kraju. Od wielu lat firma współpracuje z najlepszymi agencjami ochrony, zapewniając kompleksowe usługi, obejmujące również naprawę sprzętu oraz doradztwo.