Wydanie nr 147/2020, Wtorek 26.05.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Angelika, Filip, Adalwina, Alwina, Adalwin, Alwin, Emil, Ewelina, Paulina, Więcemił, Ariusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE PRZEKOPU MIERZEI WIŚLANEJ - 12.02.2015

 Przypominamy o trwających konsultacjach społecznych dotyczących budowy kanału przez Mierzeję Wiślaną. Podano Komunikat o strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko dotyczącej Programu Wieloletniego pod nazwą „Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską”

W związku z aktualizacją Programu Wieloletniego „Budowa drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, prowadzona jest strategiczna ocena oddziaływania na środowisko w/w programu. W ramach konsultacji społecznych istnieje możliwość zapoznania się z przedmiotową dokumentacją. Dokumentacja dostępna jest na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju http://(http://bip.mir.gov.pl/Prawo/Gospodarka_morska/Pozostale_projekty/Strony/Konsultacje_spoleczne_Budowa_drogi_wodnej_Zalew_Wislany_Zatoka_Gdanska.aspx) oraz na stronie internetowej Urzędu Morskiego w Gdyni.

Istnieje również możliwość zapoznania się z w/w dokumentacją w siedzibie Urzędu (ul. Chrzanowskiego 10, 81-338 Gdynia) – pok. nr 119, w godzinach urzędowania (od 7:30÷15:00) po uprzednim umówieniu telefonicznym pod numerem telefonu 58 355 34 67, od dnia 28.01.2015r.

Uwagi i wnioski do dokumentów można składać w terminie do 6 marca 2015 r.

w następującej formie: pisemnej, poprzez wypełnienie i przesłanie na w/w adres Urzędu Morskiego formularza, zamieszczonego na stronie internetowej urzędu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym, poprzez przesłanie wypełnionego formularza na adres mailowy ti@umgdy.gov.pl, ustnie do protokołu, w miejscu udostępnienia dokumentacji. Uwagi i wnioski zgłoszone po upływie wskazanego terminu pozostaną bez rozpatrzenia. Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni.

UWAGA!!!   UWAGA!!! UWAGA!!!

Spotkania terenowe w ramach konsultacji społecznych odbędą się:

w Elblągu: 20 lutego 2015 r. o godz. 17:00 w Ratuszu Staromiejskim, ul. Stary Rynek 25;

w Sztutowie: 25 lutego 2015 r. o godz. 17:00, w Sali narad Urzędu Gminy, ul. Gdańska 55;

w Krynicy Morskiej: 06 marca 2015 r. o godz. 17:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Gdańska 108;

Termin składania uwag i wniosków zostaje przedłużony do dnia 06 marca 2015r do dnia w którym odbędą się konsultacje społeczne w Krynicy Morskiej.

WIĘCEJ :http://www.umgdy.gov.pl/?p=4708

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.