Wydanie nr 184/2020, Czwartek 2.07.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Otto, Urban, Martynian, Bożydar, Juda, Niegosława, Switun, Juwenalis
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

EUGENIUSZ PROCYK ZWOLNIONY ZE STANOWISKA KIEROWNIKA REFERATU TECHNICZNO- INWESTYCYJNEGO UM W DZIERZGONIU – 16.01.2015

EUGENIUSZ PROCYK ZWOLNIONY ZE STANOWISKA KIEROWNIKA REFERATU TECHNICZNO- INWESTYCYJNEGO UM W DZIERZGONIU – 16.01.2015 fot. Robert Kaczmarkiewicz [Robert Dzierzgoń]

Burmistrz Dzierzgonia Elżbieta Domańska w dniu wczorajszym zwolniła ze stanowiska kierownika Referatu Techniczno- Inwestycyjny, Rolnictwa i Ochrony Środowiska w urzędzie miejskim w Dzierzgoniu Eugeniusza Procyka.

Jak informuje nas zastępca Burmistrza Piotr Klein decyzja była spowodowana skargami od mieszkańców gminy Dzierzgoń na pracę kierownika. Nieoficjalnie mówi się, że Eugeniusz Procyk został zwolniony dyscyplinarnie. Jednak tej informacji nie potwierdza nam Piotr Klein, tłumacząc, że obszernej informacji na temat zwolnienia udzieli nam Burmistrz Dzierzgonia Elżbieta Domańska. 

Elżbieta Domańska oficjalnie potwierdza informację o zwolnieniu Eugeniusza Procyka, tym samym dementując jakoby został on zwolniony ze stanowiska dyscyplinarnie. 
Jak tłumaczy nie wiadomo kto zostanie powołany za Eugeniusza Procyka, zdecyduje o tym konkurs na stanowisko kierownika referatu techniczno- inwestycyjnego w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu. Zwolnionego kierownika obowiązuje 3 miesięczne wypowiedzenie.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
grześ
grześ 18.01.2015, 20:14
i bardzo dobrze ... nie cała banda procyków itp w urzedzie nic niemożna załatwić wszystko po rodzinie ...!!! wszystko idzie ku lepszemu :P
Uczeń ZSZ Barlewiczek
Uczeń ZSZ Barlewiczek 17.01.2015, 08:08
Widać, że Pani była WF'istka obrosła w piórki. Władza i większa kasa uderza do głowy.
agnes
agnes 17.01.2015, 00:36
Witam i coś się dzieje pozytywnie panu już podziękujemy
ile można znosić kpinę z ludzi państwo P już swoje ma
mieszkaniec
mieszkaniec 16.01.2015, 23:09
Elka Brawo - kogo wywalisz następnego ? Prezes Szewczun z RTI ? I kto będzie ściągał kasę do Dzierzgonia ? Mikołaj ? Opanuj się. Zwalniasz a nawet nie wiesz za ile zatrudniasz vice burmistrza Dzierzgonia
żal
żal 16.01.2015, 17:58
Gieniu trzymaj się...cały Urząd jest z Tobą! Ty już nie musisz męczyć się w tym kołchozie od kiedy mamy nową panią burmistrz!