Wydanie nr 217/2020, Wtorek 4.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

SPOTKANIE WIGILIJNE W RODZINNYM DOMU POMOCY „PRZYSTAŃ” W POGORZAŁEJ WSI - 23.12.2014

SPOTKANIE WIGILIJNE W RODZINNYM DOMU POMOCY „PRZYSTAŃ” W POGORZAŁEJ WSI - 23.12.2014 fot. Piotr Wąsowicz [Piotr Wąsowicz TvMalbork]

Podczas spotkania Katarzyna Gryzło (właściciel domu), powitała przybyłych gości, przekazała życzenia Świąteczne i Noworoczne przybyłym Gościom od pensjonariuszy Rodzinnego Domu Pomocy „Przystań”. Proboszcz Parafii w Pogorzałej Wsi i Kraśniewa – Radosław Klein poświęcił mieszkańców i obiekt w którym znajduje się RDP „Przystań”. Włodarze Gmin przekazali podopiecznym i placówce upominki Świąteczne. Po części oficjalnej, zaproszeni Przedstawiciele mieli możliwość zapoznania się z warunkami i ofertą terapeutyczną placówki. Po zaprezentowaniu działalności RDP, nastąpił krótki poczęstunek.

W spotykaniu, poza podopiecznymi uczestniczyli przedstawiciele Gminy Miłoradz (Wójt Arkadiusz Skorek, Przewodnicząca Rady Gminy Dominika Wróbel, Kierownik GOPS-u Magdalena Drózda), Gminy Malbork ( Wójt Marcin Kwiatkowski, Przewodniczący Rady Gminy Michał Błachut, Przedstawiciel GOPS-u Teresa Chachulska) oraz Proboszcz Parafii w Pogorzałej Wsi i Kraśniewa – Radosław Klein

Podopieczni oraz obsługa RDP „Przystań” dziękują Gościom za tak liczne przybycie oraz upominki Świąteczne i Życzą Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Więcej o RODZINNYM DOMU POMOCY „PRZYSTAŃ” W POGORZAŁEJ WSI - kliknij

www.rdpprzystan.malbork.net.pl/

Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Pisiorek
Pisiorek 24.12.2014, 16:16
Połączmy się z Adamem Hofmanem w bólu w tych smutnych dla niego świętach. Tak pięknie rozwijająca się kariera karierowicza została gwałtownie przerwana przez gorzałę. A właściwie jej skutki. Mało tego widmo bezrobocia coraz bardziej zagląda w oczy. Życie ponad stan i pogarda dla wszystkich odwróciła się przeciwko niemu samemu ! Zero empatii i zrozumienia wśród ciemnego narodu za który nas uważał jest powszechna. Tak kończą bufony ! Wesołych Świąt.