Wydanie nr 267/2020, Środa 23.09.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rozkojarzenie przyczyną pomyłki kierowcy na skrzyżowaniu w Malborku?

W ostatnim czasie rozkojarzeni kierowcy rosną, jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Niestety, takie zachowanie nie sprzyja bezpieczeństwu zarówno tych kierowców, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Dane statystyczne podają, że aż 80% wypadków samochodowych spowodowanych jest rozkojarzeniem osoby kierującej pojazdem i jest przyczyną co trzeciego wypadku w całej Europie. O czym myślał, bądź co tak bardzo zaabsorbowało kierowcę osobówki, że wjeżdżając na skrzyżowanie ulic Aleja Rodła i Mickiewicza w Malborku nie zauważył, że wjechał pod prąd? A może przyczyna tak bezmyślnego zachowania, które mogło doprowadzić do tragedii, była zupełnie inna?

 

Do zdarzenia w poniedziałek, 10 sierpnia br. krótko przed godziną 14. Kierowca osobówki wjechał od strony McDonald´s na skrzyżowanie ulic Aleja Rodła i Mickiewicza w Malborku pod prąd. Jak? - zapytacie. Mieszkanka Malborka, która o tym fakcie nas poinformowała przekazała, że samochód na elbląskich rejestracjach prowadziła kobieta, która według niej bardzo się spieszyła. I być może pośpiech i związane z nim rozkojarzenie doprowadziło do tego, że kobieta błędnie wjechała na skrzyżowanie. Zamiast na prawidłowy pas w kierunku Elbląga, wjechała na ten w kierunku Nowego Dworu Gdańskiego.

 

 

 

 

Mimo cudownej aury za oknem, która zapewne niejednego kierowcę rozprasza, pamiętajmy o rozsądku i rozwadze. Bądźmy czujni na drodze i uważajmy na innych uczestników ruchu drogowego.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Alan
Alan 12.08.2020, 11:19
kobitka ?