Wydanie nr 27/2021, Środa 27.01.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Święto Policji w nowodworskiej komendzie.

  • Wydanie nr 27/2021
  • 31 lipca 2020, 13:26
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
  • 1 komentarz
Święto Policji w nowodworskiej komendzie. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W czwartek spotkali się nowodworscy funkcjonariusze, aby wziąć udział w uroczystej gali z okazji Święta Policji. Podczas uroczystej akademii awanse na wyższe stopnie otrzymało 24 policjantów. Z uwagi na nadal panujący COVID-19 i obowiązujące obostrzenia, tegoroczne obchody odbyły się w ograniczonym gronie.

 

W czwartek, 30 lipca br. na auli Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim spotkali się nowodworscy funkcjonariusze, aby wziąć udział w uroczystej gali z okazji Święta Policji. Na wstępie zostały odczytane podziękowania Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, nadinsp. Andrzeja Łapińskiego skierowane do policjantek, policjantów i pracowników Policji województwa pomorskiego. Podczas uroczystej akademii odbyło się wręczenie odznaczeń i aktów mianowania na kolejne stopnie policyjne. Awanse na wyższe stopnie otrzymało 24 policjantów.

 

 

 

 

Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył insp. Tomasza Pawlaka, Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim – srebrnym medalem za długoletnią służbę. Dwóm funkcjonariuszom KPP w Nowym Dworze Gdańskim w uznaniu szczególnych zasług w zakresie ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz utrzymaniu bezpieczeństwa lub porządku publicznego, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji nadał brązową odznakę zasłużony Policjant. Na zakończenie Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Gdańskim, insp. Tomasz Pawlak podziękował wszystkim podległym funkcjonariuszom oraz pracownikom Policji za profesjonalizm, rzetelną i oddaną służbę. Życzył wszystkim sukcesów zarówno w dalszej pracy, jak i życiu osobistym. Z uwagi na nadal panujące obostrzenia związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w ograniczonym gronie przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

 

 

 

 

Informację i zdjęcia przekazała: mł. asp. Joanna Słowik, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

 

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
bolo
bolo 01.08.2020, 19:39
Ja jestem ciekaw kiedy nie będzie dochodzić do takich sytuacji jaka miała miejsce dzisiaj Kątach Rybackich na plaży ..Przyjechali panowie z policji zaparkowali radiowóz na środku drogi ratunkowej i poszli na spacer no i służby ratunkowe nie mogły przejechać do trwającej akcji ratunkowej. I co powie na to pan komendant