Wydanie nr 187/2020, Niedziela 5.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koronawirus. Raport z regionu z dnia 31 maja 2020 r.

Koronawirus. Raport z regionu z dnia 31 maja 2020 r.

 

 

Raport z powiatu malborskiego.

Z informacji podanej 31 maja br. wynika, że w powiecie malborskim jest 66 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 22 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym nie pozostaje żadna osoba.

Wynik pozytywny potwierdzono u 30 osób.

Dwie osoby są hospitalizowane z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wydały 27 decyzji o izolacji domowej. Jedna osoba, u której potwierdzono wynik dodatni wyzdrowiała. Od 14 marca br. przebadano 1188 próbek.

 

 

 

 

 

 Raport z powiatu sztumskiego.

Z informacji podanej 31 maja br. wynika, że w powiecie sztumskim jest 35 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 24 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym nie pozostaje żadna osoba.

Wynik pozytywny potwierdzono łącznie u 7 osób.

Jest jedna osoba hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wydały 6 decyzji o izolacji domowej. Od 14 marca br. przebadano 752 próbki.


 

 


 

Raport z powiatu nowodworskiego.

Z informacji podanej 28 maja br. wynika, że w powiecie nowodworskim nie ma osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej, ale są 94 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.) Pod nadzorem epidemiologicznym nie znajduje się żadna osoba. Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19, a także nie ma żadnych decyzji o izolacji domowej wydanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Jednak u trzech osób potwierdzono wynik dodatni i wszystkie 3 osoby wyzdrowiały. Potwierdzono negatywny wynik 463 osobom.


 

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.