Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat Nowodworski ma nowego Skarbnika.

Powiat Nowodworski ma nowego Skarbnika. fot. Powiat Nowodworski
Rada Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim podjęła uchwałę o powołaniu Aleksandry Stryniewskiej na stanowisko Skarbnika Powiatu Nowodworskiego z dniem 30 maja 2020 roku.

 

Aleksandra Stryniewska z wykształcenia jest prawnikiem – ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada także wykształcenie ekonomiczne (z zakresu podatków - UMK w Toruniu oraz finansów - WSB w Gdańsku). Zdała egzamin państwowy dla członków rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa w ówczesnym Ministerstwie Skarbu Państwa, a obecnie jest w toku studiów podyplomowych z rachunkowości i podatków na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

 

 

 

 

Swoją drogę zawodową Aleksandra Stryniewska rozpoczęła 24 lata temu w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Gdańsku, następnie dołączyła do pracowników korporacji konsultingowej Ernst&Young. Po tym etapie na stałe związała się z samorządem terytorialnym. Doświadczenie w samorządzie zdobywa od ponad 20 lat, poczynając od pracy w Urzędzie Gminy Kolbudy, jako kierownik Referatu Podatków, a następnie Zastępca Skarbnika. Pracowała również w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, gdzie do zakresu jej obowiązków należała gospodarka gruntami miejskimi oraz gruntami należącymi do Skarbu Państwa. Od grudnia 2019 roku związana jest ze Starostwem Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim, gdzie do momentu powołania na stanowisko Skarbnika Powiatu, była kierownikiem Wydziału Komunikacji.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: Fb Powiat Nowodworski

Powiat Nowodworski
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Nowy Dwór Gdański


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.