Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Po 13 latach restauracja Gothic zamyka swoje podwoje.

Po 13 latach restauracja Gothic zamyka swoje podwoje. fot. Archiwum TvMalbork.pl
Zdaniem Bogdana Gałązki, właściciela znajdującej się w murach malborskiego zamku restauracji Gothic Restaurant, gotowanie jest nie tylko napełnianiem żołądka, ale przede wszystkim pasją. Wielu zgodzi się, że Bogdan Gałązka jest synonimem dobrej i smacznej kuchni.

 

 

Po 13 latach działalności właściciele Gothic Restaurant w Malborku zmuszeni są do zakończenia swojej kulinarnej przygody w murach twierdzy nad Nogatem. Z dniem 31 maja br. restauracja Bogdana Gałązki kończy swoją działalność.

- Pomimo naszej determinacji, by ten nieprawdopodobny scenariusz nie zrealizował się, to między innymi z powodu wstrzymania międzynarodowego ruchu turystycznego, jesteśmy zmuszeniu opuścić zamkową warownię, a tym samym zakończyć trzynastoletnią karierę Gothic Restaurant. To była prawdziwa przyjemność przyjmować Państwa przy naszych stołach. Jednocześnie głęboko wierzymy, że wkrótce spotkamy się w nowym miejscu” - czytamy na stronie restauracji.

Znaleźliśmy w archiwum naszej telewizji wywiad z Bogdanem Gałązką, którego udzielił w czerwcu 2012 roku. A wy macie jakieś ciekawe wspomnienia związane z Bogdanem Gałązką i Gothic Restaurant? Podzielcie się z nami.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Anna Laddy Widajewicz - konsultanta Fundacji Polcul im. Jerzego Bonieckiego.
Anna Laddy Widajewicz - konsultanta Fundacji Polcul im. Jerzego Bonieckiego. 29.05.2020, 18:37


Pan Bogdan Gałązka jest nagrodzony za długoletnią charytatywną pomoc osobom niepełnosprawnym i ubogim na terenie powiatu malborskiego.

Pan Bogdan jest niestrudzonym społecznikiem. Od lat działa w swoim środowisku i współpracuje z Kołem Niedowidzących i Ociemniałych, organizuje bale charytatywne i pomaga osobom potrzebującym, szczególnie dzieciom i niepełnosprawnym. Jest osoba wyjątkowa, o niezwykłej wrażliwości społecznej, i ogromnym osobistym poświeceniu. Za te wyjątkowość jest powszechnie ceniony przez przyjaciół, władze lokalne i setki osób, którym niestrudzenie pomaga w trudnych chwilach życia. Pan Bogdan jest inspiracją dla całego środowiska, a jego praca, szczególnie z osobami niepełnosprawnymi, zdobyła mu ogromne uznanie środowiska, a także szereg wyróżnień.

Jest to laudacja wygłoszona na spotkaniu Fundacji Polcul im. Jerzego Bonieckiego. Pan Bogdan był nie tylko dobrym restauratorem ale i wspaniałym społecznikiem.
?
? 28.05.2020, 17:40
Bara bara to było coś. A nie żadne żarcie.
Realista
Realista 28.05.2020, 12:07
Płakać nie będziemy po tym biznesmenie kuchni :) Może Niemieccy turyści się zmartwią jak już przyjadą :) Mieszkańcy Malborka to się tam raczej nie stołowali.
Beata
Beata 28.05.2020, 06:39
I bardzo dobrze, bo ta lokalizacja była powodem iż nie bywałam tam zbyt często. Czekam na nowy adres smacznego jedzenia
Rysiek
Rysiek 27.05.2020, 21:24
Bardzo dobrze! Nie zbyt miło wspominam tą restauracje :)! Bodziu won do wawy :)!