Wydanie nr 194/2020, Niedziela 12.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Feliks, Paweł, Leon, Epifania, Jan Gwalbert, Leona, Weronika, Euzebiusz, Andrzej, Henryk, Natan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Służba mundurowa z Nowego Dworu Gdańskiego wspomaga potrzebujących.

  • Wydanie nr 194/2020
  • 26 maja 2020, 09:30
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Służba mundurowa z Nowego Dworu Gdańskiego wspomaga potrzebujących. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Już od kilku tygodni naszym wspólnym celem jest zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Policjanci codziennie sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną przebywają w domach i stosują się do decyzji i zaleceń służb mundurowych. Podczas jednej z kontroli policjanci przekazali potrzebującym żywność.

 

Od ponad dwóch miesięcy wspólnie walczymy z koronawirusem. Naszym wspólnym celem jest zatrzymanie rozprzestrzeniania się COVID-19. Policjanci z nowodworskiej komendy wspólnie z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej przede wszystkim sprawdzają, czy osoby objęte kwarantanną przebywają w domach i stosują się do decyzji i zaleceń służb sanitarnych. Podczas kontroli i rozmowy policjanci pytają osoby kontrolowane o samopoczucie oraz, czy potrzebują jakiejkolwiek pomocy. I tak było tym razem. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że w jednej z miejscowości w powiecie osoby, które są objęte kwarantanną, potrzebują pomocy w postaci dostarczenia żywności. Funkcjonariusze stanęli na wysokości zadania i dostarczyli niezbędne zakupy. Wszystko odbyło się w sposób wykluczający możliwość kontaktu fizycznego policjantów z osobą objętą kwarantanną. Nie po raz pierwszy okazuje się, że na pozór niewielki gest może mieć naprawdę ogromne znaczenie.

 

 

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: mł. asp. Joanna Słowik, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

 

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.