Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koronawirus. Raport z regionu z dnia 23 maja 2020 r.

Koronawirus. Raport z regionu z dnia 23 maja 2020 r.

 

Raport dotyczący powiatu malborskiego.

Z informacji podanej 23 maja br. wynika, że w powiecie malborskim jest 79 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i są 144 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 5 osób.

U 14 osób potwierdzono wynik dodatni.

Jest jedna osoba hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19 oraz 12 osób z decyzją o izolacji domowej wydanej przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Jedna osoba, u której potwierdzono wynik dodatni, wyzdrowiała. Od 14 marca br. przebadano 588 próbek.

 

 

 

 


 

Raport dotyczący powiatu sztumskiego.

Z informacji podanej 23 maja br. wynika, że w powiecie sztumskim jest 40 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 92 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 1 osoba. Jedna osoba jest hospitalizowana z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19.

U 6 osób potwierdzono wynik dodatni.

Wobec 5 osób wydano decyzję o izolacji domowej wydaną przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Od 14 marca br. przebadano 518 próbek.

 

 

 

 

 

Raport dotyczący powiatu nowodworskiego.

Z informacji podanej 21 maja br. wynika, że w powiecie nowodworskim jest 8 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 71 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.) Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się jedna osoba.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19, a także nie ma żadnych decyzji o izolacji domowej wydanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Jednak u trzech osób potwierdzono wynik dodatni i wszystkie 3 osoby wyzdrowiały. Potwierdzono negatywny wynik 428 osobom.


 

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.