Wydanie nr 271/2020, Niedziela 27.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Przekaż swoją dietę Radnego na rzecz lokalnej firmy” - zachęca malborski radny Tomasz Klonowski.

Pomóżmy naszym lokalnym Przedsiębiorcom – apeluje radny malborskiego magistratu, Tomasz Klonowski na swoim profilu społecznościowym.

 

Zdaniem Tomasza Klonowskiego, pomysł na akcję jest zupełnie prosty. Wystarczy, by każdy radny swoją dietę przekazał na rzecz lokalnej firmy.

 

 

- Masz ulubionego fryzjera, kosmetyczkę, punkt gastronomiczny, siłownię itp.? Skontaktuj się z nim (zadzwoń, napisz), przedstaw chęć zakupienia karnetu na jego usługi, dokonaj przelewu, otrzymaj na mail zakupiony bon/kartę/karnet” - w tych kilku słowach malborski radny wyjaśnia sposób pomocy lokalnym przedsiębiorcom i apeluje do wszystkich radnych z samorządów do wzięcia udziału i rozpowszechniania akcji #SamorzadowcyDlaPrzedsiebiorstw

 

 

 

 

Źródło: Fb Tomasz Klonowski

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
sis
sis 03.04.2020, 14:05
Żaden kasy nie odda,oni po to tam są,uwierzcie jestem blisko tej kliki i wiem,że mieszkańców miasta mają głęboko w dupie. Klonowski zaś faktycznie wygląda fałszywie jak napisał ktoś już w komentarzu ,żle mu z oczu patrzy. Większość z nich to emeryci patrzący tylko na swój portfel
meiw
meiw 03.04.2020, 14:05
Bardzo dobra inicjatywa, na szczęście powszechnie już stosowana, więc Pan Klonowski niczego nowego nie wymyślił, co nie zmienia faktu, że powinniśmy pomóc - w miarę naszych możliwości, miejsca, które lubimy odwiedzać na co dzień, a których nie będzie nam dane w najbliższym czasie odwiedzić, o ile w ogóle, bo dla takich przedsiębiorców właśnie toczy się walka o przetrwanie.
Psycholog
Psycholog 03.04.2020, 08:20
Nie znam gościa. Ale wygląda mi fałszywie. Nie wiem dlaczego ? Ale tak czuję ?
Psycholog polonista
Psycholog polonista 03.04.2020, 08:27 (odpowiedź do Psycholog)
Od "ale" nie zaczynamy zdania, nie stawiamy spacji przed znakiem zapytania, nie stawiamy "?" w zdaniach, które nie są pytaniem (no chyba, że są). Tytuł psychologa zdobyty na tajnych kompleksach w lasach sztumskich?
Toruń
Toruń 02.04.2020, 20:17
...................................informuję służby KK, że w Toruniu działa oszust który od lat okrada starszych ludzi z pieniędzy metodą "Na Tadeusza" i nawet w okresie epidemii żadne kwarantanny czy koronawirusy mu nie przeszkadzają !
Jacek
Jacek 02.04.2020, 21:50 (odpowiedź do Toruń)
Ty to jesteś uparty .Naprawdę myślisz że to śmieszne czy to jakiś przypadek chorobowy
Jacek
Jacek 02.04.2020, 18:07
Ciekawe ilu się zgodzi aby oddać kase