Wydanie nr 148/2020, Środa 27.05.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Lucjan, Magdalena, Oliwer, Radowit, Izydor, Juliusz, Jan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się planowo?

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Centralna Komisja Egzaminacyjna na dzień dzisiejszy nie planują wprowadzenia zmiany terminu egzaminu ósmoklasisty, który ma odbyć się w dniach 21 – 23 kwietnia br.

Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała dzisiaj, 30 marca br. na swojej stronie https://cke.gov.pl próbny arkusz z języka polskiego dla uczniów, którzy w tym roku będą podchodzić do egzaminu ósmoklasisty. W dniu jutrzejszym i kolejno w środę, 1 kwietnia br. zostaną opublikowane arkusze z matematyki oraz obcego języka nowożytnego.

Centralna Komisja Egzaminacyjna zachęca wszystkich uczniów do samodzielnego wypełniania arkuszy, a następnie zapisania ich na dysku i przesłania nauczycielowi danego przedmiotu. Wyniki maja zostać opublikowane 8 kwietnia br.


 

 

 

Jutro i pojutrze opublikowane zostaną arkusze z matematyki i języka obcego nowożytnego. CKE zachęca do samodzielnego wypełniania arkuszy, zapisania ich na dysku i przesłanie nauczycielowi danego przedmiotu. Wyniki zostaną opublikowane 8 kwietnia.

 

 


 

Źródło: cke.gov.pl

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.