Wydanie nr 267/2020, Środa 23.09.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Urząd Miejski w Nowym Stawie zmienia tryb przyjmowania interesantów.

Urząd Miejski w Nowym Stawie zmienia tryb przyjmowania interesantów. fot. TvMalbork.pl
W związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego, rosnącą liczbą potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem SARS-Cov-2, w trosce o zdrowie mieszkańców miasta i gminy Nowy Staw, a także pracowników Urzędu Miejskiego, burmistrz Jerzy Szałach informuje, że od wtorku, 17 marca br. tymczasowo zmieniony zostanie tryb przyjmowania interesantów urzędu.

Zawieszona zostaje czasowo bezpośrednia obsługa mieszkańców. Nie będzie możliwości bezpośredniego kontaktu interesanta z pracownikami. W sprawach pilnych interesanci przyjmowani będą po uprzednim umówieniu spotkania telefonicznie lub mejlowo. Wprowadzone zostaną dodatkowe środki ostrożności minimalizujące ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa SARS-Cov-2.

 

W sprawach pilnych, nie cierpiących zwłoki, interesanci proszeni są o korzystanie z dzwonka przed wejściem do budynku tutejszego urzędu. W pilnych sprawach zalecamy kontakt za pośrednictwem e-mail: sekretariat@nowystaw.pl lub um@nowystaw.pl, telefonu pod nr tel. 55 271 51 00 lub platformy elektronicznej e-PUAP. Pozostałe czynności będą załatwiane na podstawie wniosku złożonego za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Burmistrz Nowego Stawu pragnie przy tym wyraźnie zaznaczyć, że tymczasowa i niezależna od niego zmiana, nie oznacza przerwy w pracy urzędu. Pracownicy realizować będą swoje obowiązki. Tymczasowa zmiana organizacji pracy służyć ma przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa odwiedzających urząd mieszkańców.

Mając na uwadze szczególny charakter okoliczności powodujących zmianę zasad pracy urzędu, burmistrz Jerzy Szałach prosi wszystkich o powstrzymanie się od kontaktu w sprawach, które mogą być zrealizowane w późniejszym terminie.

 

Powyższe zalecenia mogą stanowić pewną niedogodność, jednak pokierowane są w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców gminy i miasta Nowy Staw.


 

Informacja prasowa Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie

UM Nowy Staw
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Nowy Staw


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.