Wydanie nr 217/2020, Wtorek 4.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

TEMAT REMONTÓW DRÓG W MALBORKU. ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ DEBATĘ Z BURMISTRZEM - 12.03.2014

TEMAT REMONTÓW DRÓG W MALBORKU. ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ DEBATĘ Z BURMISTRZEM - 12.03.2014 fot. Piotr Wąsowicz [Piotr Wąsowicz TvMalbork]

Druga środa miesiąca to od października ubiegłego roku dzień debaty z burmistrzem Malborka Andrzejem Rychłowskim. Na spotkaniach włodarz omawia sprawy związane z rozwojem miasta, zarówno pod kątem inwestycyjnym, jak i turystycznym, kulturalnym, społecznym czy oświatowym. Mieszkańcy mają okazję zadać pytania na nurtujące ich problemy lub przedstawić własne pomysły i sugestie.

Jednym z ważnych zadań miasta jest dbałość o dobry stan dróg i chodników. W tym roku na remonty drogowe przeznaczonych będzie znacznie więcej środków niż w latach ubiegłych, między innymi ze względu na realizację inwestycyjnego etapu projektu ELMOS oraz ze względu na oszczędności powstałe dzięki łagodnej zimie.

Przebieg i zakres tych prac będzie tematem debaty, która odbędzie się w przyszłą środę, 12 marca br. o godz. 17.00 w Sali Posiedzeń Urzędu Miasta Malborka.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Malborka na spotkanie!

Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mieszkaniec
mieszkaniec 10.03.2014, 06:33
"ktos',przestawił lustro,przy ul.Mickiewicza,nad kanałem Juranda.Powoduje to,że nie jest widoczny pojazd,nadjeżdzający od ul.Kopernika,Kosciuszki.Bardzo prosimy o prawidłowe ustawienie tego lustra.Ale także o zalatanie dziu na naszych drogach.W M-ku,zmuszeni jestesmy do jazdy slalomem!P.Burmistrzu-R A T U N K U!