Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wąski materac dla jednej osoby

Wąski materac dla jednej osoby fot. Wąski materac dla jednej osoby
Znalezienie idealnego materaca dla jednej osoby jest łatwiejsze niż dopasowanie modelu dla dwojga z kilku powodów. Przede wszystkim przyzwyczajenia i preferencje dotyczące grubości czy twardości materaca mogą znacząco różnić się w przypadku dwóch osób. Bardzo często z tego powodu na jednym dużym stelażu łóżka małżeńskiego para decyduje się ułożyć dwa materaca o szerokości połówki stelaża. W ten sposób każda z osób może kompletnie inaczej zaprojektować i wykonać swój idealnie dopasowany materac.

Co musi mieć materac dla singla

Planując swoje wymarzone pojedyncze łóżko, można pozwolić sobie na zdecydowanie większą dowolność i puszczenie wodzy fantazji. Wszystko dlatego, że współcześni producenci materaców sypialnianych jak Kaszmirowysen.pl dają możliwości niemal nieograniczonego konfigurowania i modyfikowania zlecenia lub już dostępnego materaca, zgodnie z preferencjami i życzeniami klienta. Ostateczny kształt, a także cena materaca dla jednej osoby może być więc efektem bardzo precyzyjnego planu i indywidualnych potrzeb użytkownika, a użytkownik takiego materaca nie musi iść na żadne kompromisy ani mieć na względzie potrzeb innych osób.

Wymarzony materac dla jednej osoby

Materace typu single, dla jednej osoby, powinny przede wszystkim być dopasowane wymiarami i twardością czy grubością do masy ciała i wzrostu użytkownika. W przypadku takiego materaca jak https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-70x200-cm-do-spania bardzo ważne jest wskazanie ulubionych czy preferowanych materiałów. Te syntetyczne czy hipoalergiczne są gwarancją nie tylko trwałości i funkcjonalności przez lata, ale jednocześnie podnoszą komfort i higienę wypoczynku.

Ta ostatnia zależy od takich parametrów jak chociażby wentylacja poszczególnych warstw materaca. Im lepsza wentylacja – tym mniejsze ryzyko zawilgocenia wnętrza materaca, a w efekcie jego przejście brzydkimi zapachami lub odkształcenie. Kaszmirowysen.pl jako producent i dostawca materaców o rozmaitych rozmiarach, zaproponował swoim klientom unikalne rozwiązanie projektowe w postaci możliwości domówienia dodatkowej powłoki zewnętrznej – kaszmirowego, wentylowanego na boku pokrowca.

Wąski materac dla jednej osoby
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.