Wydanie nr 185/2020, Piątek 3.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Bezpieczne ferie” i podsumowanie WOŚP – weekendowy raport malborskich służb mundurowych.

Jak minął kolejny tydzień nowego roku służbom ratunkowym w Malborku?

W ostatnim tygodniu jednostki PSP i OSP z terenu powiatu malborskiego wyjeżdżały do 9 interwencji. Strażacy gasili 4 pożary, w tym składowiska opon (pisaliśmy o tym http://www.tvmalbork.pl/aktualnosci/29218,kilka-zastepow-strazy-walczylo-z-pozarem-w-lichnow). Zabezpieczali m.in. miejsce kolizji drogowej oraz miejsce, w którym doszło do potrącenia kobiety.

Dla policjantów z malborskiej komendy miniony weekend przebiegł pod znakiem zabezpieczania przebiegu 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym mieście. Poza tym prowadzili działania, w wyniku których m.in. zatrzymali 7 poszukiwanych osób oraz wystawili 10 mandatów karnych, głównie za przekroczenie prędkości.

W związku z feriami, które rozpoczęły się w naszym województwie w poniedziałek, policjanci z malborskiej komendy rozpoczęli akcję pn. „Bezpieczne ferie”, która będzie trwała przez cały okres wypoczynku. Jak się do niego przygotować, by było bezpiecznie i bez niespodzianek? Więcej szczegółów w materiale wideo.

 

Informacji udzieliła asp. Sylwia Kowalewska, oficer prasowy KPP w Malborku oraz kpt. Damian Tomaszewski, rzecznik prasowy KP PSP Malbork.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.