Wydanie nr 187/2020, Niedziela 5.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Burmistrz nie rozmawia z nami”. Konferencja opozycji po zdjęciu projektu uchwały budżetowej z programu XVIII sesji.

Głosami opozycji, z porządku XVIII sesji Rady Miasta Malborka zdjęto projekt uchwały budżetowej, co wywołało sporo negatywnych emocji. Dlaczego radni podjęli taką decyzję? Więcej na ten temat dowiedzieliśmy się na konferencji prasowej.

Opozycja chce dialogu z burmistrzem i rozmów na temat wizji oraz planu rozwoju dla Malborka. Zdaniem radnych, dialogu z władzami miasta praktycznie nie ma, w szczególności w odniesieniu do projektu budżetu na rok 2020.

 

Stanowisko grupy radnych szerzej przedstawiono w trakcie konferencji prasowej.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Finansista
Finansista 22.12.2019, 11:04
Panie Dziwosz! Niech Pan idzie szybko na jakiś przyśpieszony kurs dotyczący finansów samorządowych i oceny zadłużenia miasta. Mówi Pan bowiem publicznie i pisze takie bzdury na ten temat ,że głowa boli. Wyjaśniam więc Panu w skrócie i za darmo ,że ocenę zadłużenia miasta ,zgodnie z Ustawą o finansach publicznych, robi się nie tak jak robi to Pan czyli w wartościach bezwzględnych tj. kwotowo!Zadłużenie gminy/miasta ocenia się bowiem przede wszystkim procentowo tj. udziałem zobowiązań ogółem w dochodach ogółem lub obciążeniem dochodów ogółem wydatkami na obsługę zadłużenia. Pewnie Pan z tego co napisałem prawie nic nie zrozumie ,ale to już Pana problem. Dlatego proszę szybko zapisać się na w/w kurs lub studia podyplomowe.Może wtedy przestanie Pan siać demagogię wśród ludzi i manipulować liczbami?
EmKa
EmKa 21.12.2019, 20:47
Biedna ta opozycja:)
proste
proste 20.12.2019, 21:11
Charzewski fakt spotyka się z ludźmi bo non stop robi sobie kampanie wyborczą, a powinien pracować nad zrównoważonym rozwojem miasta, ale nie robi tego bo po porost nie potrafi

Zobacz całość: http://www.tvmalbork…
jaro 100
jaro 100 20.12.2019, 21:04
Panie radny Dziwosz,Pan pomylił role.Pan ma działać na rzecz mieszkańców ,a nie sekować burmistrza.Jakoś nie widzę w Pana postępowaniu "dobrej woli".Pan stwarza dla rady sztuczne problemy.Pana działanie to jedno wielkie nieporozumienie.
Mieszkaniec Os.Południe
Mieszkaniec Os.Południe 21.12.2019, 09:30 (odpowiedź do jaro 100)
Bardzo trafna ocena działań Pana Dziwosza. Polecam Panu Dziwoszowi pilną lekturę obowiązującego prawa odnośnie samorządu miasta , bo ewidentnie ten Pan go nie zna. M.In.wydaje mu się ,że Przewodniczący Rady jest ,,superszeryfem" , który ma prawo wydawać polecenia Burmistrzowi ,a ten potulnie musi je wykonywać.
ciocia
ciocia 20.12.2019, 20:08
zamach na kase , dziwisz robi. ciekawe jaka to kancelaria prawna.