Wydanie nr 271/2020, Niedziela 27.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sadza w kominie przyczyną częstych pożarów - raport sztumskich służb mundurowych.

  • Wydanie nr 271/2020
  • 3 grudnia 2019, 09:43
  • Redakcja
  • Na sygnale
Sadza w kominie przyczyną częstych pożarów - raport sztumskich służb mundurowych. fot. pixabay
Ubiegły tydzień dla sztumskich służb mundurowych minął pod znakiem pożarów, o czym mogą się państwo przekonać czytając poniższy raport.

W poniedziałek, 25 listopada br. o godz. 19.03 dyżurny PSP Sztum odebrał zgłoszenie o palącym się balocie sprasowanej słomy we wsi Jasna.

We wtorek, 26 listopada br. o godz. 15.15 dyżurny odebrał zgłoszenie, że w budynku mieszkalnym jednorodzinnym w Mikołajkach Pomorskich zasłabła starsza kobieta.

W środę, 27 listopada br. o godz. 14.56 dyżurny skierował 2 zastępy na ul. Zacisze w Sztumie do palącej się sadzy w przewodzie dymowym budynku wielorodzinnego typu bliźniak.

Tego samego dnia o godz. 17.09 strażacy pojechali do kolejnego pożaru. W Czerninie palił się budynek gospodarczy drewniany w zabudowie szeregowej.

W czwartek, 28 listopada br. o godz. 16.17 dyżurny odebrał zgłoszenie o wydobywającym się dymie z pieca C.O., który znajduje się w piwnicy budynku jednorodzinnego w Dzierzgoniu.

W piątek, 29 listopada br. o godz. 7.38 dyżurny skierował zastęp do Barlewiczek, gdzie w błocie ugrzęzła karetka pogotowia, jadąca do pacjenta.

Tego samego dnia o godz. 8.05 dyżurny odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w Koniecwałdzie na DK55. Doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych.

Również tego dnia o godz. 15.03 dyżurny skierował zastęp do Komorowa, gdzie paliła się sadza w przewodzie kominowym w budynku jednorodzinnym.

W sobotę, 30 listopada br. o godz. 10.49 dyżurny odebrał zgłoszenie o zderzeniu się dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu w Dzierzgoniu. W wyniku zdarzenia, jedna osoba została poszkodowana.

Po kilku minutach tego samego dnia, o godz. 10.55 dyżurny skierował 4 zastępy do pożaru sadzy w przewodzie dymowym w budynku wielorodzinnym w Nowinach.

Jeszcze tego dnia, o godz. 19.36 dyżurny odebrał zgłoszenie, że w wielorodzinnym budynku mieszkalnym w Sztumie prawdopodobnie przebywa chora osoba, a jej brat zaniepokojony był, że mogło jej się coś stać.

Informacja: mł. ogn. Piotr Spiżewski, PSP Sztum

 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.