Wydanie nr 227/2020, Piątek 14.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Alfred, Euzebiusz, Atanazja, Kalikst, Dobrowoj, Maksymilian, Dobrowoja, Machabeusz, Ursycyn, Majnard
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Miłoradz: Świąteczne Spotkanie Mieszkańców

Miłoradz: Świąteczne Spotkanie Mieszkańców fot. Facebook Gmina Miłoradz
Wójt Gminy Miłoradz oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają na Świąteczne Spotkanie Mieszkańców, które odbędzie się w niedzielę 8 grudnia br. o godz. 15:00 na Terenie Rekreacyjnym w Miłoradzu.

W programie zaplanowano m.in. uroczyste odpalenie choinki gminnej, wizytę św. Mikołaja w towarzystwie śnieżynek oraz liczne występy dzieci i młodzieży z lokalnych szkół. Dla uczestników świątecznego pikniku w zimowym repertuarze zaprezentuje się również gość specjalny wokalista Paweł Marchel. Chętni będą mogli zakupić także ozdoby świąteczne przygotowane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy.

Dodatkowo na mieszkańców czekał będzie gorący świąteczny barszcz, a na najmłodszych rozgrzewająca czekolada. Nie zabraknie także życzeń dla mieszkańców od przedstawicieli samorządu oraz wspólnego dzielenia się opłatkiem.

Poczujmy RAZEM magię nadchodzących Świąt! Serdecznie zapraszamy!

Info i foto: Facebook Gmina Miłoradz

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.