Wydanie nr 270/2020, Sobota 26.09.2020
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Drużyna MOW Malbork wzięła udział w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej o puchar Starosty Powiatu Człuchowskiego w Debrznie.

Drużyna MOW Malbork wzięła udział w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej o puchar Starosty Powiatu Człuchowskiego w Debrznie. fot. MOW Malbork
Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowaczego w Malborku wzięli udział w ostatnim okresie w silnie obsadzonym ogólnopolskim turnieju piłki nożnej o puchar Starosty Powiatu Człuchowskiego w Debrznie.

Malborska drużyna rywalizowała z 8 reprezentacjami placówek z całej Polski. Grupę eliminacyjną zwyciężyli wygrywając kolejno z MOW Debrzno II 3:1, MOW Łobżenica 4:0 i MOW Bielice 5:0. W półfinale czekał już na nich faworyt rozgrywek MOW Włocławek, który musiał uznać wyższość malborskiej drużyny ulegając 0:3. W wielkim finale, w którym MOW Malbork zmierzył się z gospodarzami MOW Debrzno w regulaminowym czasie gry padł remis, rzuty karne jednak lepiej wykonywali goście i to oni mogli cieszyć się z końcowego sukcesu.

- Poziom turnieju był bardzo wysoki, gospodarze to aktualny vicemistrz Polski, jednak udało nam się zwyciężyć dzięki zaangażowaniu i woli walki- mówi opiekun drużyny Łukasz Pawłowski- Sport w pracy z młodzieżą jest doskonałą formą resocjalizacji, dzięki której może ona nie tylko odreagowywać negatywne emocje, ale także wdrażaćć zasady "Fair Play" w życiu codziennym.

Info i foto: MOW Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.