Wydanie nr 187/2020, Niedziela 5.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Zoe, Marta, Wilhelm, Trofima, Antoni, Przybywoj, Bartłomiej, Jakub, Filomena, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Jak uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca? Spotkanie dla mieszkańców Sztumu.

Jak uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca? Spotkanie dla mieszkańców Sztumu. fot. Facebook Miasto i Gmina Sztum
21 listopada (czwartek) o godz. 17 w Sali Czekoladowej Sztumskiego Centrum Kultury przedstawiciele Fundacji Czyste Powietrze będą doradzać mieszkańcom, jak uzyskać dofinansowanie na wymianę starego pieca i termomodernizację domu oraz opowiedzą o tym, czym jest energetyka obywatelska i jak oszczędzać na energii elektrycznej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Program Czyste Powietrze ma pomóc ograniczyć szkodliwą emisję zanieczyszczeń ze starych kopciuchów w domach jednorodzinnych. Dofinansowanie 90 proc. można uzyskać zarówno na dom nowo budowany, jak i istniejący. Na czwartkowym spotkaniu doradcy fundacji odpowiedzą m.in. na pytania, kto może ubiegać się o dofinansowanie, jak wyliczyć kwotę dotacji, na które działania można uzyskać zwrot z programu.

Info i foto: Facebook Miasto i Gmina Sztum

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.