Wydanie nr 185/2020, Piątek 3.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Heliodor, Jacek, Miłosław, Otto, Otton, Teodot, Tomasz, Leon, Anatol, Leona
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

ZUS zaprasza na dwa szkolenia w Sztumie

ZUS zaprasza na dwa szkolenia w Sztumie fot. pixabay.com
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Sztumie organizuje 20 listopada 2019 r. dwa bezpłatne szkolenia dla pracodawców.

Pierwsze z nich, które rozpocznie się o godzinie 10.00 poświęcone będzie elektronizacji akt pracowniczych. W jego  trakcie wyjaśnione zostanie na czym polega projekt e-akta i jak zmienia się okres przechowywania akt pracowniczych. Prelegenci wskażą również zmiany, które zostaną wprowadzone w Programie Płatnik i e-Płatnik oraz na profilu płatnika składek na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) oraz jakie są zmiany w bieżąco składanych dokumentach. 
Podczas drugiego szkoleniu przybliżona zostanie problematyka kontroli zwolnień lekarskich od pracy w zakresie prawidłowości orzekania  i prawidłowości ich wykorzystywania. To szkolenie rozpocznie się o 12.00. 
Każde ze szkoleń potrwa około 2 godzin. 
Zgłoszenia uczestnictwa w obu szkoleniach pod adresem: ewelina.trzcinska@zus.pl lub telefonicznie pod numerem 55 267 67 10. 

Info: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
  

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.