Wydanie nr 196/2020, Wtorek 14.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowodworscy policjanci rozdawali latarki rowerowe

Nowodworscy policjanci rozdawali latarki rowerowe fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Policjanci wspólnie z pracownikiem Żuławskiego Banku Spółdzielczego z Nowego Dworu Gdańskiego na terenie powiatu nowodworskiego akcję „Rowerzysto bądź widoczny”. Działania te miały na celu promowanie zasad bezpiecznego poruszania się rowerzystów po drogach oraz posiadanie obowiązkowego wyposażenia rowerów.

W poniedziałek na terenie powiatu nowodworskiego funkcjonariusze podczas przeprowadzania kontroli rozdawali rowerzystom latarki rowerowe. Był to wynik działań edukacyjnych, których współorganizatorem był Żuławski Bank Spółdzielczy z Nowego Dworu Gdańskiego. Głównym celem przeprowadzonej akcji było zwiększanie świadomości uczestników ruchu drogowego na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, a także zmniejszenie zagrożeń stwarzanych przez rowerzystów, którzy popełniają wykroczenia. Organizatorzy akcji uświadamiali kierujących, że brak obowiązkowego wyposażenia rowerów może stwarzać zagrożenie w ruchu. Obowiązkowe oświetlenie rowerów chroni nas podczas jazdy w niesprzyjających warunkach, jak i po zmroku.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.