Wydanie nr 190/2020, Środa 8.07.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Adrian, Kilian, Kiliana, Prokop, Eugeniusz, Odeta, Edgar, Chwalimir, Adolf, Adolfa, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Około 200 biegaczy wzięło udział w Biegu Charytatywnym dla "Reksa"

Malbork: Około 200 biegaczy wzięło udział w Biegu Charytatywnym dla fot. redakcja
W niedzielę 27.10.2019 r. bulwar nad Nogatem wypełnili biegacze z Malborka i okolic o wielkich sercach, bowiem wsparli podopiecznych malborskiego "Reksa", którymi są bezdomne zwierzaki.

Uczestnicy nie zawiedli w wydarzeniu wzięło udział ok. 200 osób. Nie był to tylko sam bieg, można było przejechać na rowerze lub przejść wyznaczone 5 km. Pogoda nie rozpieszczała, ale to nie popsuło wspaniałej atmosfery. Przybyli bowiem duzi i mali biegacze, w biegu wzięły udział również zwierzaki. Na trasie biegaczy ustawiono zdjęcia 'Reksiaków', które czekają na pomoc, a przede wszystkim na adopcje. W namiotach między innymi grupy Dzierzgoń Team mogliśmy rozgrzać się kawą i herbatą oraz posilić. Podczas biegu każdy mógł przekazać karmę i datek do puszki dla malborskiego stowarzyszenia. 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Bieganie


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.