Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Lekcja WF-u z mistrzem w malborskiej SP nr 3

Lekcja WF-u z mistrzem w malborskiej SP nr 3 fot. Paweł Tercjak SP 3 Malbork
21.10.2019 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców "Kraków" w Malborku odbyła się wyjątkowa lekcja wychowania fizycznego.

Lekcja WF-u z Mistrzem to ogólnopolska inicjatywa społeczna, prowadzona pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki. W ramach akcji, w całej Polsce organizowane są zajęcia wychowania fizycznego prowadzone przez wybitnych sportowców. Sportowcy ubrani w barwy narodowe przeprowadzają cykl treningów właściwych dla dyscyplin, które uprawiają. Gościem malborskiej "trójki" była Izabela Bełcik - wielokrotna reprezentantka kraju, dwukrotna mistrzyni Europy w Piłce Siatkowej. Spotkanie rozpoczęło się od krótkiego wykładu na temat kształtowania charakteru przy pomocy szeroko rozumianego sportu. Siatkarka opowiadała o swojej karierze, wzlotach i upadkach oraz o drodze do sukcesu. Dzieci uczestniczące w spotkaniu zadawały wiele pytań.

W kolejnej części Mistrzyni przeprowadziła zajęcia z uczniami klas sportowych, w których pokazała wiele ciekawych gier i zabaw uczących podstawowych elementów piłki siatkowej. W nagrodę za aktywny udział uczestnicy mieli możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć. Ustawiła się również długa kolejka po autografy.

Info i foto: Paweł Tercjak SP3 Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
as
as 24.10.2019, 13:10
A Kasprowicz dlaczego się ubrała w koszulkę drużyny?. Udaje, ze potrafi grać?czy, że uprawia sport?