Wydanie nr 265/2020, Poniedziałek 21.09.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogromny sukces koncertu „Jak oni śpiewają?” w Nowym Stawie.

  • Wydanie nr 265/2020
  • 18 pażdziernika 2019, 18:10
  • redakcja
  • Wiadomości
Wydarzenie pn. „Jak oni śpiewają?” na dobre zagościło w kalendarzu kulturalnych imprez Nowego Stawu. Jest to wyjątkowa akcja dobroczynna, podczas której zbierane są pieniądze na pomoc potrzebującym mieszkańcom tej gminy. W tym roku środki zebrane podczas koncertu przekazane zostały dla 6 – letniej Nikoli na zakup specjalistycznego roweru do rehabilitacji.

Po raz kolejny Urząd Miejski w Nowym Stawie we współpracy z Nowostawskim Centrum Kultury i Biblioteki zorganizował w środę, 16 października br. w Galerii Żuławskiej kolejną edycję „Jak oni śpiewają?”, podczas której na scenie wystąpili niezwykli wykonawcy. Można było posłuchać piosenek w wykonaniu m.in. urzędników, nauczycieli, dzieci czy pracowników jednostek samorządowych. A wszystko to w szczytnym celu, bowiem między występami wokalnymi prowadzone były różnego typu licytacje, z których dochód przeznaczono dla mieszkanki Nidowa, 6 – letniej Nikoli. Na co dzień zmaga się z dystrofią mięśniową bioder oraz barków, ale mimo choroby, dziewczynka jest radosna i otwarta na otaczającą ją rzeczywistość.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu organizatorów, mieszkańców gminy Nowy Staw, darczyńcom i wielu innych osób podczas koncertu zebrano rekordową kwotę 20 tys. zł, dzięki którym Nikola będzie wkrótce mogła ćwiczyć na rowerku rehabilitacyjnym.

redakcja
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.