Wydanie nr 197/2020, Środa 15.07.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Lubomysł, Daniel, Włodzimierz, Roksana, Egon, Ignacy, Henryk, Niecisław, Dawid, Anna
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański: Policja szuka właściciela roweru

Nowy Dwór Gdański: Policja szuka właściciela roweru fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Dzielnicowa nowodworskiej jednostki poszukuje właściciela roweru m-ki Forester Raptor koloru niebieskiego. 10 października br. podczas patrolu ul. Starocińskiej w Nowym Dworze Gdańskim policjanci znaleźli w zaroślach rower. Funkcjonariusze poszukują właściciela, który proszony jest o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim jest do odbioru rower m-ki Forester Raptor koloru niebieskiego. Rower nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

Prosimy o kontakt właściciela roweru z dzielnicową st. asp. Magdaleną Marcula pod numerem telefonu 55-246-92-28 lub telefonem komórkowym 571335230.

Właściciel roweru może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Nowym Dworze Gdańskim pod numerem 55-246-92-22. Możliwy też kontakt mailowy:

komenda.ndg@gd.policja.gov.pl

Zgłaszając się po odbiór należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.