Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pomezania Malbork vs. Czarni Przemysław. Zapraszamy na mecz!

Pomezania Malbork vs. Czarni Przemysław. Zapraszamy na mecz! fot. pomezania.pl
Dzisiaj o godzinie 18.00 nasza drużyna rozegra mecz z drużyną Czarnych Przemysław. Przypomnijmy, że miał on się odbyć w najbliższą sobotę został przełożony na dzisiaj. Ze względu na godzinę mecz zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu.

Drużyna gości na pewno nie tak wyobrażała sobie sytuacji po 9 meczach, bo o ile sezon rozpoczął się dla Czarnych fantastycznie wysokim zwycięstwem z Wisłą Tczew w Tczewie tak potem było już tylko gorzej i 8 spotkań Czarni pozostają bez zwycięstwa, a w ostatniej kolejce czarni zremisowali 3:3 z sąsiadem z tabeli, Keramzytem. W jednym przypadku ze względu na kłopoty kadrowe nie pojechał na mecz do Starogardu Gdańskiego. Trener Tołstik powinien mieć dziś do dyspozycji 17 zawodników, nie zagra na pewno Owsianik, Grędzicki i niepewny jest występ Drewka, ale zostało powołanych na to spotkanie 3 wyróżniających się zawodników drużyny juniora młodszego, którzy powoli dostają swoje szanse w drużynie seniorów, Krystian Sobczyński (2003), który na dobre zadomowił się w kadrze), Mateusz Latkiewicz (2004) mający już za sobą debiut w V lidze oraz  Konrad Nędza (2004), który ma szanse dziś zadebiutować w drużynie seniorów.

Kadra na mecz z Czarnymi: 

  • Pelcer, Galeniewski O., Jeleń, Jurczyk, Łazarczyk, Sobczyński, Kobyliński, Latkiewicz, Leszczyński, Nędza, Dryjas, Marendowski, Drewek, Gdela, Korynt, Galeniewski R., Escobar

​Info i foto: pomezania.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.