Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański: Uczniowie sprawdzali wiedzę matematyczną policjantów

Nowy Dwór Gdański: Uczniowie sprawdzali wiedzę matematyczną policjantów fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W piątek 4 października w ramach IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie z Zespołu Szkół w Kmiecinie odwiedzili Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Policjanci oraz pracownicy rozwiązywali zadania przygotowane przez uczniów. Zadania związane były z tabliczką mnożenia. Wszyscy zdali celująco.

W piątek 4 października obchodzony jest Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W ramach akcji uczniowie z Zespołu Szkół w Kmiecinie odwiedzali nowodworską jednostkę, aby sprawdzić wiedzę matematyczną policjantów oraz pracowników Policji. Funkcjonariusze oraz pracownicy losowali kartki z zadaniami, na które wszyscy odpowiedzieli celująco uzyskując tytuł eksperta tabliczki mnożenia.

Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Pomysłodawcą akcji Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia jest Andrzej Grabowski, założyciel Wydawnictwa Karty Grabowskiego. Wielki pasjonat niecodziennego nauczania-uczenia się matematyki. W tym roku akcja była prowadzona po raz dziewiąty.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.