Wydanie nr 220/2020, Piątek 7.08.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Licyniusz, Kajetan, Klaudia, Dobiemir, Dorota, Sykstus, Andromeda, Albert, Doryda, Licynia, Konrad, Donata
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Potrąconą kobietę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Malborscy policjanci badają okoliczności wypadku na ulicy Kwiatkowskiego w Malborku, gdzie doszło do potrącenia pieszej. Funkcjonariusze proszą świadków o kontakt w celu ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia.

58- letni kierowca samochodu osobowego marki Hyundai został wstępnie uznany za sprawcę zdarzenia, jednak są to początkowe ustalenia policji.

 

Do wypadku doszło ok. godziny 12.45 na ul. Kwiatkowskiego. Policjanci na miejscu zastali kierowcę auta osobowego. Poszkodowana kobieta była pod opieką zespołu medycznego, dlatego na tę chwilę nie znamy jej danych osobowych. Wstępnie, to kierowca został uznany za sprawcę wypadku, jednak wciąż badamy okoliczności zdarzenia. Z tego miejsca prosimy wszystkie osoby, które były świadkami potrącenia o kontakt, gdyż te relacje mogą mieć istotny wpływ dla sprawy, która ostatecznie będzie rozpatrywana przez sąd - informuje asp. Sylwia Kowalewska, rzecznik KPP w Malborku.

 

 

Z racji na obrażenia, podjęto decyzję o transporcie poszkodowanej przez LPR do szpitala o wyższej referencyjności

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Zenek
Zenek 02.10.2019, 08:10
......................baba z wozu koniom lżej - twierdzą górale.