Wydanie nr 193/2020, Sobota 11.07.2020
imieniny: pokaż (14 imiona)Benedykt, Pius, Pelagia, Siepraw, Olga, Wyszesława, Kalina, Placyd, Sawin, Cyrus, Zybert, Zybracht, Zybart, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Spotkanie policjantów z dziećmi w Lubieszewie

Spotkanie policjantów z dziećmi w Lubieszewie fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Wczoraj nowodworscy policjanci odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Lubieszewie. Podczas spotkania przypominali najmłodszym uczestnikom ruchu zasady poruszania się po drodze. Na zakończenie funkcjonariusze rozdali dzieciom odblaski.

Wczoraj (24 września) funkcjonariuszka zajmująca się profilaktyką społeczną wspólnie z policjantem ruchu drogowego odwiedzili szkołę podstawową w Lubieszewie. Podczas spotkania dzieci wspólnie z funkcjonariuszami utrwalili sobie zasady poruszania się po drodze. Dzieci aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Przypominali policjantom co należy zrobić przed przejściem na drugą stronę drogi a także co obowiązkowo powinni posiadać idąc drogą po zmierzchu. Policjanci poruszyli również temat rowerzystów i obowiązkowego wyposażenia jednośladu. Na zakończenie policjanci rozdali uczniom odblaski.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.