Wydanie nr 196/2020, Wtorek 14.07.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Marcelin, Ulryk, Kamil, Tuskana, Franciszek, Dobrogost, Kosma, Marceli, Izabela, Damian, Angelina
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Delegujesz pracowników zagranicę? Sztumski ZUS organizuje dla Ciebie szkolenie

Delegujesz pracowników zagranicę? Sztumski ZUS organizuje dla Ciebie szkolenie fot. pixabay.com
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Sztumie organizuje 18 września 2019 r. bezpłatne szkolenie dla pracodawców i przedstawicieli biur rachunkowych.

Zaświadczenie A1 to ważny dokument dla osób, które przemieszczają się zawodowo na obszarze UE, EOG lub Szwajcarii. Jego posiadacz podlega wyłącznie przepisom państwa, które go wydało, a nie tego z którym związany jest zawodowo. Dzięki temu nie musi podlegać ubezpieczeniom w państwie, w którym przejściowo pracuje. Program szkolenia obejmuje omówienie zasad podlegania ustawodawstwu właściwemu w zakresie ubezpieczeń społecznych. Przedstawione zostaną też warunki delegowania pracowników oraz zasady wypełniania i dokumentacja niezbędna przy ubieganiu się o wydanie zaświadczenia A 1. Szkolenie rozpocznie się o 10.00 i potrwa około 2 godzin.

Zgłoszenia uczestnictwa w obu szkoleniach przyjmujemy mailowo pod adresem: ewelina.trzcinska@zus.pl lub telefonicznie pod numerem 55 267 67 10.

Informacja Prasowa ZUS

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.