Wydanie nr 186/2020, Sobota 4.07.2020
imieniny: pokaż (15 imion)Elżbieta, Aurelian, Aggeusz, Alfred, Teodor, Józef, Odon, Odo, Malwina, Wielisław, Innocenty, Julian, Berta, Ozeasz, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gdynia: Weź udział w największych pokazach lotniczych w Polsce!

Gdynia: Weź udział w największych pokazach lotniczych w Polsce! fot. LOTOS Gdynia Aerobaltic 2019
Zapierające dech w piersiach pokazy lotnicze każdego roku przyciągają coraz więcej zainteresowanych. W tegorocznej edycji Lotos Gdynia Aerobaltic 2019 można będzie zobaczyć m.in. pokazy dynamiczne w powietrzu, wystawę statyczną z ponad 85. samolotami i śmigłowcami oraz grupy pokazowe z całego świata. Nie zabraknie także stref dla dzieci, takich jak Aerolandia, czy Akademia Młodego Pilota. A to nie wszystkie atrakcje!

Lotos Gdynia Aerobaltic 2019 to trzydniowa impreza lotnicza. Obejmuje wieczorne darmowe pokazy na plaży miejskiej w Gdyni oraz całodzienne biletowane atrakcje na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Tak jak w poprzedniej edycji, lotnisko podzielone zostanie na kilka stref, od wystawy statycznej maszyn lotniczych, przez część gamingową oraz dziecięcą po strefę gastronomiczną.

LIMITOWANA PULA BILETÓW na LOTOS Gdynia Aerobaltic już w sprzedaży‼️

bilety od 25zł ➡ http://bit.ly/GAS2019bilety

17-18 sierpnia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo

Fani sprzętu latającego będą mogli zapoznać się z tym co oferują producenci i dystrybutorzy w ramach targów AeroExpo. W 2018 roku ekspozycja przyciągnęła ponad 30 wystawców maszyn lotnictwa cywilnego. Goście mogli obejrzeć szybowce i ultralekkie samoloty, śmigłowce czy maszyny z napędem turbośmigłowym oraz odrzutowym. Wystawę obejrzało ponad 50 tysięcy gości.

Tegoroczna ekspozycja zapowiada się równie imponująco!

Podczas imprezy będzie można spotkać się z pilotami w specjalnie przygotowanym namiocie. Odpowiedzą na zadane pytania, zrobią pamiątkowe zdjęcie i będą rozdawać autografy. Najmłodsi z kolei wezmą udział w specjalnie przygotowanej bezpłatnej Akademii Młodego Pilota. Dzięki strefie Aerolandia zagwarantujemy dużo radości dla całej rodziny. Ta część łączy doskonałą zabawę z edukacją. Dzieci będą mogły uczestniczyć w zajęciach plastycznych oraz sportowych dostosowanych do różnych grup wiekowych. Na największych fanów lotnictwa czeka kolejna atrakcja: AeroCamp. Specjalnie wydzielona strefa namiotowa daje możliwość spędzenia trzech dni oraz trzech nocy na terenie lotniska! Wszystkie pokazy i atrakcje będą na wyciągnięcie ręki przez całą dobę. Do użytku przeznaczony zostanie również namiot chillout, gdzie znajdą się m.in. czajniki elektryczne, kuchenki do przygotowania jedzenia oraz jadalnia. Opłacenie udziału w AeroCampie jest równoznaczne z kupnem wejściówki na pokazy, w tym m.in. ekskluzywnym spotkaniu z pilotami, czy możliwości oglądania treningów przed pokazami. Oprócz tego każdy z uczestników AeroCamp dostanie pakiet powitalny. Na pole namiotowe można przywieźć własny namiot, pożyczyć go od organizatora lub przyjechać własnym kamperem.

Posiadasz własny samolot?

Możesz przylecieć nim na Lotos Gdynia Aerobaltic 2019, lądując w specjalnie wyznaczonej do tego strefie (w godzinach pomiędzy pokazami lotniczymi). Organizator nie pobiera opłat za lądowanie!

Nie czekaj – zaplanuj swój sierpniowy weekend w Gdyni! Od 16 do 18 sierpnia czekamy na Ciebie na miejskiej plaży w Gdyni oraz na lotnisku Gdynia-Kosakowo!

Bilety na https://aerobaltic.pl/

Źródło: Organizatorzy

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.