Wydanie nr 155/2020, Środa 3.06.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Tamara, Konstantyn, Owidiusz, Leszek, Paula, Cecyliusz, Ferdynand, Klotylda, Owidia, Kewin, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Terytorialsi z Pomorza na festynie w Sztumie.

Terytorialsi z Pomorza na festynie w Sztumie. fot. Maciej Szalbierz 7PBOT
Żołnierze 7 Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. kpt. mar. Adama Dedio uczestniczyli w festynie z okazji 100-lecia powstania Policji oraz Służby Więziennej.
W związku z przypadającymi w tym roku rocznicami 100-lecia powstania Policji oraz Służby Więziennej, w dniu 11 czerwca 2019 roku, w godzinach 10.00-13.00, na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Sztumie, Komenda Powiatowa Policji w Sztumie oraz Zakładzie Karnym w Sztumie organizuje festyn dla dzieci.
Punkt informacyjny podczas festynu wystawi także 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej im. kpt. mar. Adama Dedio zorganizowany przez 71 batalion lekkiej piechoty w Malborku, który jest integralną częścią pomorskiej brygady. Wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić, by wstąpić w szeregi 7 PBOT oraz zapoznać się z zadaniami wykonywanymi przez żołnierzy podczas codziennej służby.
Podczas pikniku poza promocją każdej z uczestniczących służb, odbyły się pokazy umundurowania, sprzętu, którym dysponują konkretne formacje, a także liczne formy aktywności z udziałem uczestników.   
 
Info i foto: Maciej Szalbierz 7 PBOT
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.