Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski: Dofinansowanie na modernizację dróg w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Powiat sztumski: Dofinansowanie na modernizację dróg w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. fot. http://powiatsztumski.pl/
Dnia 24 maja br. w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie modernizacji dróg w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

Powiat Sztumski w tym dniu reprezentowali: Starosta Sztumski Pani Sylwia Celmer oraz Członek Zarządu Powiatu Sztumskiego Pan Ludwik Butkiewicz. W ramach ww. Funduszu, powiatowe zadanie pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 2936G w wymiarze 1,8 km w celu poprawy bezpieczeństw i dostępności sieci drogowej Dolnego Powiśla” otrzymało dofinansowanie w kwocie 2 008 682 zł, tj. 50% łącznej wartości zadania.

Info i foto: http://powiatsztumski.pl/

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Dagmara
Dagmara 04.06.2019, 05:48
Brawo to dla tych którzy gadaja dużo i tym którzy rzucają kłody pod nogi a przede wszystkim tak to się robi Panie Pedzistrus to nasza Pani starosta i to dla nas udaje się coś pozytywnego robić w przeciwieństwie do Pana pędzącywazelinko .... Brawo dla Pani