Wydanie nr 155/2020, Środa 3.06.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Tamara, Konstantyn, Owidiusz, Leszek, Paula, Cecyliusz, Ferdynand, Klotylda, Owidia, Kewin, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Wyroki są za niskie i źle egzekwowane. Szkoda, że wcześniej nikt ze mną nie rozmawiał” Proboszcz parafii św. Józefa odnosi się filmu Tomasza Sekielskiego.

„Nikt przed publikacją filmu ze mną nie rozmawiał. Gdybym wiedział wcześniej, że ten ksiądz miał wyrok, to nikt w Malborku by go nie zobaczył. Moim zdaniem kary za pedofilię są za niskie i źle egzekwowane” - to słowa proboszcza parafii św. Józefa w Malborku w wywiadzie dla naszej telewizji.

Po obejrzeniu filmu Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” każdy zadaje sobie pytanie - jak to możliwe, że księża skazani za pedofilię nadal mają kontakt z dziećmi i odprawiają msze święte. Autorzy dokumentu ujawnili, że ks. Dariusz Olejniczak mimo sądowego zakazu pracy z dziećmi prowadził rekolekcje m.in. w parafii św. Józefa w Malborku.

Poniżej rozmowa z księdzem Janem Potrykusem.

 

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gosc
Gosc 13.05.2019, 21:57
No rzeczywiscie pijac wino mszalne sie jest juz alkoholikiem....ludzie pieprza i beda pieprzyc jak niewiedza to reszte sobie dopowiedza
Anna P.
Anna P. 13.05.2019, 21:26
Jasiu jest super! Odczekać się od niego.abstynęci się odezwali !
Miła
Miła 13.05.2019, 20:48
A niech pije. Lepsze do niż, krzywdzenie dzieci.
Jarek Kaczynski
Jarek Kaczynski 13.05.2019, 20:40
Przeciez Jan tylko butelki widzi, jemu to pewnie na reke, ze ktos inny popierdzial z ambony bo mogl sie raczyc %$%
Michał
Michał 13.05.2019, 20:36
A skąd ktokolwiek spoza kościoła miał o tym wiedzieć? Wyłącznie kościół i organy ścigania mają wiedzę na temat wyroków księży. Ci pierwsi go tu przysłali żeby się pozabawiał na nowym terenie a drudzy w duchu powszechnego przyzwalania ojczulkom na wszystko co robią olali sprawę. W rejestrze przestępców seksualnych sporządzonym przez Jakiego znajduje się jeden ksiądz. Jeden! Tak właśnie wygląda problem kontroli zachowań zwyroli w sutannach (wewnętrznej i zewnętrznej).