Wydanie nr 190/2020, Środa 8.07.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Adrian, Kilian, Kiliana, Prokop, Eugeniusz, Odeta, Edgar, Chwalimir, Adolf, Adolfa, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

DK 55: Malborscy policjanci wyjaśniają przyczyny potrącenia 27- letniego rowerzysty.

DK 55: Malborscy policjanci wyjaśniają przyczyny potrącenia 27- letniego rowerzysty. fot. KPP Malbork
Malborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności potrącenia rowerzysty, do którego doszło w poniedziałek na drodze krajowej nr 55 w pobliżu Martąga. W zderzeniu roweru z fordem obrażenia odniósł 27-letni mężczyzna kierujący jednośladem, którego przewieziono do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

W poniedziałek około godziny 15.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku odebrał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 55 w pobliżu miejscowości Martąg doszło do wypadku drogowego. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, zrobił zdjęcia oraz sporządził szkic sytuacyjny. Policjanci przesłuchali świadków i sporządzili oględziny. Sprawdzono stan trzeźwości kierujących-oboje byli trzeźwi. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący dostawczym fordem 29 -letni mężczyzna nie zachował ostrożności wyprzedzając rower i uderzył w niego. W wyniku zderzenia tych pojazdów obrażeń doznał 27-letni rowerzysta, który został przewieziony do szpitala. Mundurowi ponad 2 godziny pracowali na miejscu wypadku kierując ruchem, który odbywał się wahadłowo. Teraz śledczy szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policja apeluje o ostrożność i rozwagę do wszystkich kierowców samochodów oraz do użytkowników motocykli, motorowerów i rowerów, którzy należą do grona niechronionych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, żeby widząc na drodze jednośladu wzbudzić swoją czujność i zachować szczególną ostrożność.

Info i foto: KPP Malbork

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.