Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Stop zwolnieniom z wf-u”. Świetna zabawa i duża frekwencja na IV Szkolnym Maratonie Zumby w Malborku

„Stop zwolnieniom z wf-u”. Świetna zabawa i duża frekwencja na IV Szkolnym Maratonie Zumby w Malborku fot. Michał Kruczkowski
Brak aktywności fizycznej jest sporym problemem w czasach rozwiniętych technologii, dlatego każda forma, która propaguje uprawianie sportu, powinna być przyjmowana z entuzjazmem. Jedno z takich wydarzeń odbyło się w zeszły piątek w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego. W IV Szkolnym Maratonie Zumby wzięło udział około 150 uczestniczek.

Główną koordynatorką całego przedsięwzięcia była nauczycielka wychowania fizycznego, Paulina Siemieniuk, jednak w organizacji pomagały jej uczennice SP8 i I LO. Maraton był dwoma godzinami wypełnionymi energią, tańcem i ćwiczeniami. Pozytywnym aspektem była rodzinna integracja - córki zabrały na Maraton swoje mamy i wspólnie uczestniczyły w zabawie. Same przygotowania trwały około dwóch miesięcy i wymagały pełnego zaangażowania, a także poświęcenia wielu godzin. Pozytywne słowa i zapytania o kolejną edycję Maratonu wynagrodziły jednak organizatorkom włożony trud. Sama Paulina wyznała, że jest zadowolona z imprezy, nie ukrywając przy tym, iż liczy, że przy okazji następnej edycji frekwencja będzie jeszcze większa. Być może podczas kolejnej odsłony pojawią się także panowie. Malbork znów przekonał się o tym, że zumba jest bardzo atrakcyjną formą aktywności, w której mogą uczestniczyć wszyscy, bez względu na wiek. Podziękowania należą się wszystkim osobom zaangażowanym w organizację, a także sponsorom, dzięki którym każda uczestniczka mogła odebrać nagrodę za ukończenie Maratonu.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z piątkowego wydarzenia, którą znajdziecie poniżej. No a potem nie pozostaje nic innego, jak wybrać się na zajęcia zumby!

Michał Kruczkowski
Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Pozostałe


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.