Wydanie nr 146/2020, Poniedziałek 25.05.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Magdalena, Beda, Leon, Imisława, Grzegorz, Urban, Leona, Wenerand
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zapraszamy na I Wielkanocny Eko-Rynek

  • Wydanie nr 146/2020
  • 15 kwietnia 2019, 10:18
  • Zespół Kooperatywy Żuławskiej Eko-Box
  • KulturaZapowiedzi
Zaprosiliśmy 15 producentów wyśmienitych żuławskich i bio smakołyków, których nie może zabraknąć na Wielkanocnych stołach. Oczywiście będzie nabiał, tradycyjne chleby, żury, pasztety, wędliny, świeże ryby, wędzone mięso, przetwory, mąki, wszelkie ziarna, wspaniałe sery kozie i nie tylko, ciasta domowe, wykwintne słodycze, miody, ręcznie robione dekoracje i biżuteria oraz trochę edukacji, wszystko co potrzebne do stworzenia świątecznego nastroju i przyrządzenia smacznych tradycyjnych potraw świątecznych. To pierwszy tego typu eko-rynek produktów regionalnych i zdrowej żywności w Malborku.

Jako Kooperatywa Żuławska Eko-Box jesteśmy pasjonatami zdrowych produktów uprawianych przez sprawdzonych małych rolników również ekologicznych, prowadzących rodzinne gospodarstwa w regionie.
Kupując przede wszystkim nasze lokalne produkty wspieramy w ten sposób producentów. Nasze zdrowie i nasze małe zróżnicowane rolnictwo jest ze sobą ściśle powiązane.
Jakość upraw czy hodowli mówi sama za siebie, historycznie nasz rejon słynie z doskonałych produktów i rodzimych tradycji.

Zapraszamy serdecznie, skorzystajcie z tego co wspólnie przygotowaliśmy w tym dniu. Naszym marzeniem jest się spotykać w tym miejscu z Państwem cyklicznie, tak żeby powstała tradycja prawdziwego żuławskiego eko-rynku o którym będzie głośno na całym Pomorzu.
Będzie świeżo, eko, bio, pachnąco, naturalnie, kolorowo i zdrowo!

 

Dostępny jest parking, na miejscu kafejka.


W tym charakterystycznym miejscu odbędzie się ‘’I Wielkanocny Eko - Rynek w Malborku’’ zorganizowany przez Kooperatywę Żuławską Eko- Box.
 

 I Wielkanocny Eko-Rynek: 19.04.2019r. w Piątek od godziny 09.00 do 17.00 zapraszamy wszystkich do Alternatywy w dawnej fabryce tytoniu przy ul. Grunwaldzkiej 16 w Malborku. 

Zespół Kooperatywy Żuławskiej Eko-Box
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.