Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Kalwi&Remi; zagrali dla Julki. Ponad 400 osób wsparło sobotnią akcję.

Malbork: Kalwi&Remi; zagrali dla Julki. Ponad 400 osób wsparło sobotnią akcję. fot. Fotografia K.R Naumczyk
Impreza odbyła się dnia 02.03. 19 r. od godziny 21.00, ale już przed 21.00 czekały osoby chcące wesprzeć akcję tego dnia.

Podczas imprezy wystąpił znany duet DJ KALWI&REMI oraz DJ D.M.C Kosa i DJ. FAYS. Frekwencja tego wieczoru była dla nas niesamowitym pozytywnym szokiem, gdyż było ponad 400 osób. Wszyscy bawili się do białego rana. Podczas imprezy wiele osób podchodziło, aby powiedzieć jak, świetna impreza jest tego wieczoru. 

Kwota uzbierana to 9,600, która zostanie przekazana na turnusy rehabilitacyjne. Julka ma przed sobą 4 miesiące ciężkiej walki, gdyż jedzie na 4 turnusy miesiąc w miesiąc do czerwca, a kolejny 5 turnus zaplanowany jest na październik.

W czerwcu planujemy zakupić pionizator, aby jak najczęściej Julka mogła być pionizowana w domu. Efekt imprezy jak już wcześniej wspomniałam, pozytywnie zaskoczył mnie oraz mamę Julki, Dorotę Kapałe. Jesteśmy szczęśliwe, że Malbork się zjednoczył i wspólnie z nami walczy o życie Julki. 

Z tego miejsca chciałybyśmy ogromnie podziękować: Panu Mariuszowi właścicielowi Dołka, całej ekipie Club Dołek, DJ D.M.C Kosa, Kalwiemu i Remikowi, drużynie Julki, (w której są nasze wspaniałe koleżanki i rodzina) wszystkim mediom społecznościowym, Cintapunto, Biuro kompleksowej obsługi Firm J&J- Telebim Przy Al. RODŁA, Katarzynie i Rafałowi Naumczyk oraz Panu Pawłowi Dziwosz, który tego wieczoru był z nami. 
Gdyby nie Ci ludzie, nie te firmy, nie te media, nie byłoby tak pięknej frekwencji na imprezie charytatywnej dla Julki. 

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy tego wieczoru byli z nami i dołożyli cegiełkę, cegiełkę życia Julki. 

Info: Paulina Mielczarek

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.