Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat nowodworski: Lekcja z pomysłem - szansa na dofinansowanie aktywizujących lekcji

Powiat nowodworski: Lekcja z pomysłem - szansa na dofinansowanie aktywizujących lekcji fot. Fundacja Kreatywna Edukacja
Fundacja "Kreatywna Edukacja" po raz kolejny zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie w programie "Lekcja z pomysłem". Program kierowany do nauczycieli wspiera intresujące pomysły na lekcje. Czyli jakie? Takie, które zaktywizują uczniów, pozwolą im wykorzystać wiedzę w praktyce, zrobić coś wspólnie.

Pomysłów na taką lekcję może być wiele. W poprzedniej edycji w Kmiecinie powstał mural wykonany przez gimnazjalistów w prezencie dla młodszych kolegów, a przedszkolaki z poznały teatr Kamishibai, dzieci z Nowego Dworu Gdańskiego poznawały swoją ojczyznę, wykorzystując do tego ciastolinę, w Lubieszewie całe rodziny tworzyły kotyliony i patriotyczne serca, a dzieciaki własne koszulki z polskimi motywami.

Liczy się pomysł, a pomoce i materiały można zdobyć właśnie dzięki programowi "Lekcja z pomysłem". Jak wziąć w nim udział? Wystarczy wysłać lub przynieść do biura Fundacji wypełniony i podpisany zgodnie ze wzorem wniosek i zaczekać na wyniki. Fundacja wyłoni najciekawsze projekty lekcji. 

Wnioski można składać do 15 marca w biurze lub poprzez e-mail. Wszelkie informacje i dokumenty znajdują się na stronie. Warto śledzić także profil Fundacji na Facebooku.
Pytania można kierować pod adres biuro@kreatywnaedukacja.org.pl.

Info i foto: Fundacja "Kreatywna Edukacja"

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.