Wydanie nr 190/2020, Środa 8.07.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Adrian, Kilian, Kiliana, Prokop, Eugeniusz, Odeta, Edgar, Chwalimir, Adolf, Adolfa, Piotr, Teobald
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pożar domu jednorodzinnego w Koszwałach.

Pożar domu jednorodzinnego w Koszwałach. fot. Facebook OSP Cedry Wielkie
O godzinie 7.55 jednostka OSP Cedry Wielkie została zadysponowana do pożaru na piętrze domu jednorodzinnego w miejscowości Koszwały.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastępu z OSP Koszwały ogień wydostawał się już z pokoju na dach budynku. Jednostka OSP Cedry Wielkie również przystąpiła do akcji gaśniczej. Wprowadzono rotę strażaków w aparatach powietrznych do wnętrza budynku w celu wsparcia gaszenia pożaru. Następnie usunięto spalone i nadpalone pozostałości konstrukcji- zostały przelane wodą, w celu niedopuszczenia do dalszego palenia się. Z domu zostały wyniesione dwie butle z gazem, aby zapobiec wybuchowi. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany, osoba przebywająca w budynku podczas pożaru została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego.

Info i foto: OSP Cedry Wielkie

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.