Wydanie nr 271/2020, Niedziela 27.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Malborku - podsumowanie.

Ferie zimowe w Bibliotece Publicznej w Malborku - podsumowanie. fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku/ 82-200.pl
W tym roku ferie zimowe rozpoczęto akcentem artystycznym. Było to biblioteczne pysslowanie, czyli warsztaty hand-made, na których dzieci tworzyły piękne upominki walentynkowe dla swoich bliskich.

Na zajęciach sportowo-literackich z panem Dariuszem Rekoszem na rozemocjonowane dzieci czekały ciekawe, sportowe wyzwania, solidna porcja wiedzy i literackie niespodzianki. W czwartkowe przedpołudnie drugiego tygodnia ferii w miły nastrój wprowadziła dzieci serbska wolontariuszka Mariam Pedrovi, zapraszając je do świata gier i zabaw swojego pięknego kraju.

Natomiast w piątek miały miejsce warsztaty gier planszowych bez żadnych ograniczeń wiekowych. Każdy znalazł dla siebie odpowiednie wyzwanie. Wygrana nie była ważna, liczyła się przede wszystkim wyśmienita zabawa. Wszystko, co dobre niestety szybko się kończy, ale najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych uczestnikom ferii zimowych w bibliotece nie brakowało. 

Info i zdjęcia: Miejska Biblioteka Publiczna w Malborku/ 82-200.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.