imieniny: pokaż (9 imion)Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wygrana Pomezanii Malbork w meczu z Powiślem II Dzierzgoń

Wygrana Pomezanii Malbork w meczu z Powiślem II Dzierzgoń fot. pomezania.pl
Nasza drużyna wygrała mecz z Powiślem II Dzierzgoń. Mecz nie był łatwy, ale nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania i wygrali spotkanie 3:0.

Do przerwy drużyna Pomezanii prowadziła po bramce Sławomira Ziemaka 1:0, ale chwile wcześniej doskonałą sytuację mieli goście, na wysokości zadania stanął jednak Dawid Pelcer, w drugiej połowie gra była dość wyrównana, ale malborczycy wykazali więcej zimnej krwi pod bramką gości, a w szczególności Bartosz Drewek, najpierw pokonał Wolskiego strzałem głową po dośrodkowaniu Korynta, a piec minut przed zakończeniem meczu, wykorzystał zamieszanie w polu karnym posyłając piłkę do bramki z bliskiej odległości.

Warto zaznaczyć, że mamy kolejny debiut nowego zawodnika, tym razem na boisku pojawił się 16 letni bramkarz, Grzegorz Pluciński dla którego to na pewno wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy.

Tym zwycięstwem malborska drużyna kończy rozgrywki pucharowe w tym roku i rozpocznie je w przyszłym od meczu 1/8 Wojewódzkiego Pucharu gdzie mogą trafić na drużyny z III ligi.

POMEZANIA: Pelcer (89' Pluciński) - Skalski, Kielar, Polus, Leszczyńśki, Korynt, Tołodziecki (46' Szoska), Ziemak, Misarko (65' Galeniewski) , Belz (80' Jeleń), Drewek