Wydanie nr 149/2020, Czwartek 28.05.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Heladiusz, Wilhelm, Emil, Priam, Wiktor, Ignacy, German, Augustyn, Jaromir
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zmiany w oświacie przyjęte. XXIV Sesja Rady Gminy Sztutowo - 15.02.2017

Zmiany w oświacie przyjęte. XXIV Sesja Rady Gminy Sztutowo - 15.02.2017 fot. Edyta Kozakiewicz
Radni podjęli uchwałę w sprawie projektu dostosowania sieci szkoły podstawowej i gimnazjum do zmian w oświacie i nowego ustroju szkolnego.

Radni Gminy Sztutowo obradowali po raz XXIV na Sesji, która odbyła się w Urzędzie Gminy 15.02.2017. Porządek obrad w załączniku.

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Sztutowo


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
O.O
O.O 22.02.2017, 19:48
No cóż mówią, że telewizja kłamie, a jednak potrafi powiedzieć prawdę o człowieku. Np to, że niejaki Charliński uwielbia obrabiać ludziom tyłek. Ciekawe co myślą inni o obgadywanych. Jakoś Kuczma jest w tej wsi i poza jej granicami szanowany i ceniony. O Tyburskiej można mówić, że nie najmilsza, ale nie znam nikogo kogo by oszukała. Kurowski przynajmniej biznes umiał zrobić. A Januszek pośmiewisko i krętacz. Radny powiatowy brrrr.
Wójt musi sie jeszcze dużo uczyć!!!!!!!!
Wójt musi sie jeszcze dużo uczyć!!!!!!!! 16.02.2017, 14:06
Niech Pan się zastanowi co Pan mówi!!!!!!! Głupoty takie to można opowiadać pan tym radnym bezradnym w Sztutowie. (37 minuta część 3) Takich bzdur dawno nie słyszałem. Powiat ma załatwiać sprawy w CWŻ. Nie wiem czy Pana wypowiedź traktować jako stek bzdur, czy jako słabej jakości żart. To Pan, tylko i wyłącznie Pan powinien załatwiać sprawy jako nasz przedstawiciel. Reprezentuje Pan nasze udziały jako członek na Walnym Zgromadzeniu. Naucz się Pan swoich kompetencji uruchom Pan Radę Nadzorczą CWŻ a nie powiat bo starosta nie ma żadnych kompetencji. Stek bzdur Pan nagadałeś. Weź się Pan do roboty, skończył się okres opowiadania bzdur.