imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zwycięska inauguracja. Gospodarze pokonali drużynę ORLENU – WISŁY II Płock 27 : 22 (10:8) - 10.09.2016

W sobotę o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. Wybickiego 32 w Malborku odbył się mecz piłki ręcznej. Drużyna Polskiego Cukru POMEZANII Malbork zagrała z drużyną ORLENU – WISŁY II Płock.

POLSKI CUKIER POMEZANIA - ORLEN WISŁA II Płock
27 : 22 (10:8)

Zespoły wystąpiły w składach:
Polski Cukier: Kądziela, Kochański – Gryz – 5 bramkek, Spychalski – 5 Ossowski – 5, Cielątkowski – 3, Maluchnik – 3 , Baraniak – 2, Dukszto – 2, Dawidowski – 1, Nowaliński – 1, oraz Michałów i Cieślak.
Rzuty karne: 5 / 9 ; kary 12 minut( Gryz – 4 minuty , Cielątkowski, Cieślak, Maluchnik i Spychalski – po 2 minuty).
Orlen Wisła II : Wiśniewski , Ciećwierz – Zaremba 4 bramki, Kisiel – 3 , Bronowski – 3 , Brzeziński – 3 ,Wołowiec – 2 , Woźniak – 2 , Koper – 2 , Janiszewski – 1, Lejza -1 oraz Kujawa ;
Rzuty karne 1 / 3 ; Kary: 14 minut (Kisiel – 4 minuty, Janiszewski, Olkowski, Bronowski, Wołowiec i Koper – po 2 minuty.