Wydanie nr 223/2020, Poniedziałek 10.08.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Bernard, Amadea, Wawrzyniec, Wierzchosław, Asteria, Hugona, Bożydar, Wirzchosław, Filomena, Prochor
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tragedia nad morzem. Śmierć na ulicy. Nowodworski Raport Służb Mundurowych - 04.06.2016

Tragedia nad morzem. Śmierć na ulicy. Nowodworski Raport Służb Mundurowych - 04.06.2016 fot. Edyta Kozakiewicz
Podsumowanie ubiegłego tygodnia, podjętych interwencji przez Służby Mundurowe w naszym regionie obejmujących Powiat Nowodworski. Informacji odnośnie interwencji podjętych przez Państwową Straż Pożarną w Nowym Dworze Gdańskim udzielił, nam mł.bryg Tomasz Komoszyński. Informacje o zdarzeniach z pracy policji w Nowym Dworze Gdańskim przedstawił naczelnik wydziału prewencji podinsp.Krzysztof Kiwak z Komendy Powiatowej Policji.

Ubiegły tydzień nie należał do spokojnych. Pierwszy tydzień wakacji przynióśł dużo kolizji, wypadków oraz interwencji na Mierzei Wiślanej. Policja odnotowała łącznie 71 wykroczeń, nałożyła 53 mandatów karnych, 13 pouczeń.

W dniu wczorajszym tj. w niedzielę 03.06.2016 służby miały dużo pracy. Około godz. 17.00 doszło do groźnego wypadku w Stegience, gdzie Audi A4 uderzyło w słup i znalazło się w rowie. W wyniku tego podrózujące z kierującym  dziecko odniosło obrażenia. Kierowca stracił prawo jazdy. Chwilę potem służby udały się na miejsce zgłoszenia na plażę w Krynicy Morskiej, gdzie jeden z turystów zniknął pod wodą. Brat tonącego zawiadomił służby ratunkowe. Poszukiwania nie dały jednak żadnego rezultatu. Dziś nad ranem ok. godz. 4:40 ciało zaginionego zostało wyrzucone przez fale na brzeg.

Jednocześnie w tym samym czasie doszło do zasłabnięcia 58 - letniego mężczyzny na ul. Obrońców Westerplatte w Nowym Dworze Gdańskim. Policja musiała opanować zebranych gapiów na miejscu zdarzenia, którzy uważali że udzielona pomoc poszkodowanemu była najprawdopodobniej niewystarczająca. Mężczyzna pomimo udzielonej pomocy zmarł.

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.