Wydanie nr 79/2024, Wtorek 19.03.2024
imieniny: pokaż (6 imion)Bogdan, Jan, Józef, Leoncjusz, Marceli, Marek
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie zablokowane

PRACA BIUROWA NA WAKACJE!!!brak większych wymagań

Opis oferty Base Group Sp. z o.o. z siedzibą w Koszwałach, gm. Cedry Wielkie jest firmą specjalizującą się w wysokiej jakości prefabrykacji i montażu różnych typów małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. W obecnej chwili w związku z intensywnym rozwojem poszukuje nowych osób.

Zakres obowiązków

  • prace administracyjno biurowe, kancelaryjne
  • pomoc w biurze zarządu
  • wprowadzanie faktur do systemu ERP
  • pomoc w obsłudze sekretariatu
  • obsługa gości Firmy

Poszukiwane kompetencje

  • umiejętność obsługi komputera, MS Office
  • min. średnie wykształcenie
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane pierwsze doświadczenia na stanowiskach biurowych
  • chęć uczenia się i nabycia doświadczenia
  • swobodne komunikowanie się w jęz. polskim
  • wskazana komunikatywna znajomość jęz. angielskiego (odbieranie telefonów od zagranicznych klientów i przełączanie do odpowiedniej osoby w firmie)

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia administracyjno- księgowego w dynamicznie rozwijające się firmie
  • możliwość pozostania w strukturach firmy
  • zatrudnienie na okres wakacyjny/ okołowakacyjny

CV PROSZĘ WYSŁAĆ ZA POMOCĄ APLIKUJ PONIŻEJ:

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły