Wydanie nr 89/2024, Piątek 29.03.2024
imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie zablokowane

HOTEL CONTINENTAL*** W KRYNICY MORSKIEJ ZATRUDNI: Pracownik

HOTEL CONTINENTAL*** W KRYNICY MORSKIEJ ZATRUDNI: Pracownik Pralni

Opis stanowiska:

wykonywanie czynności w procesie produkcyjnym pralni tj. obsługa magli, maszyn pralniczych, składanie ręczników, sortowanie prania, pakowanie, układanie itd.,

prace zlecone bezpośrednio przez przełożonego

Wymagania:

dobra organizacja czasu pracy

zdolności manualne, staranność i dokładność

gotowości do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy

Oferujemy:

przyjazną atmosferę w pracy

umowę o pracę lub umowę zlecenie

zapewniamy nocleg i wyżywienie

Kontakt w godzinach od 8:00 do 16:00

Osoba do kontaktu Jolanta Wysiecka

Kliknij i zobacz kamerę pogodową z naszego hotelu

Hotel Continental s.c.  ul. Przyjaźni 30  82-120 Krynica Morska

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły